KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967466
nr 1396 7466
Gustaf Billsten. Signerad. Olja på pannå, 90x58cm, yttermått inklusive ram: 113x81cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:10:50
800 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr